Yhdistys

Somakiss ry


Yhdistyksen toimikausi on aina yksi vuosi ja vuosittain sääntömääräinen syyskokous valitsee seuraavalle vuodelle hallituksen. Lisäksi yhdistyksen asioita hoitaa erilliset työryhmät joiden toiminnassa voi olla mukana myös hallituksen ulkopuoliset henkilöt.
Mikäli olet kiinnostunut yhdistystoiminnasta, toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi mukaan!

Tämän sivun yhteystietoja ei saa käyttää suoramarkkinointitarkoituksiin. Mikäli yrityksesi on kiinnostunut yhteistyöstä Somakiss ry:n kanssa, ota yhteyttä hallitukseen osoitteella hallitus(at)somakiss.net.

 

Mikäli haluat liittyä Somakiss ry:n jäseneksi, lue lisää täältä!

 

 

Puheenjohtaja 
Sponsorointi

Niina Salokannel
hallitus@somakiss.net

Varapuheenjohtaja
Lehden Päätoimittaja

Elina Koivisto
lehti@somakiss.net
kotisivut@somakiss.net

Sihteeri
Elena Heikkinen
03100 VIHTI
eltzue@gmail.com

Rotupöytäkoordinaattori
Sponsorointi
Terveysrekisteri

Nina Sillanpää
ninatsillanpaa@gmail.com
terveysrekisteri@somakiss.net

Jäsenrekisterinhoitaja
Rahastonhoitaja

Anne Asiainen
jasenrekisteri@somakiss.net

Palkintovastaava
Ulf Jakobsson
Karlbergintie 51
02400 KIRKKONUMMI
0400427347
ulf.jakobsson@elisanet.fi

Viestintävastaava
Niina Hakulinen
niina.hakulinen@gmail.com

Viestintävastaava
Mari Koivunen
hallitus@somakiss.net

Valjaslainaamo
Tuija Lehtinen
valjaslainaamo@somakiss.net

Hallituksen jäsen
Jemina Töyrylä
90580 OULU
hallitus@somakiss.net

IT-vastaava
Kotisivujen päivitys

Hanna Salonen
kotisivut@somakiss.net

 

 

Toimihenkilöt hallituksen ulkopuolelta


Jäsenlehden taittaja
Karita Tommola
LAPPEENRANTA
040 594 6051
karita.tommola(at)gmail.com 

Lehtitiimin jäsen
Meri Malmari

 

 

 

Yhdistyksen sähköpostiosoitteet



Valitsemalla oikean osoitteen varmistat asiasi nopean ja tehokkaan käsittelyn!
 

Hallitus
Hallituslaisten yleinen sähköpostiosoite, kehitysideat, palautteet → hallitus(at)somakiss.net

Jäsenrekisteri 
Jäseneksi liittyminen, osoitteenmuutokset → jasenrekisteri(at)somakiss.net

Terveysrekisteri 
Kasvattajasitoumukset, pentuelomakkeet → terveysrekisteri(at)somakiss.net

Kotisivut 
Suunnitteilla olevat, odotettavat ja syntyneet pentueet, kuvat, virheilmoitukset → kotisivut(at)somakiss.net

Lehti 
Jäsenlehteen tuleva materiaali, kuvituskuvat → lehti(at)somakiss.net

Valmistumiset
Valmistumisilmoitukset, pokaalien/pyyhkeiden toimitus → valmistumiset(at)somakiss.net

Valjaslainaamo
Yhdistyksen vuokravaljaiden lainaus → valjaslainaamo(at)somakiss.net